Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady jsou ti, kteří jsou pryč...

Všem bych chtěla říct, jak moc jste pro mě znamenali, jak moc mi chybíte. Všem nám tady chybíte.

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Loleček ....  žil krátce, snad čtvrt roku....tady je v neděli, 31/7 ve čtvrtek zemřel. Byl jsi jak plyšáček, sladký a mazlivý kocouřík, pořád na Tebe myslím

a je mi smutno

a bolí to moc 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

všechny děti Colettky umřely, postupně, jedno po druhém. Miláčkové moji malinkatí, jestli bude nějaké "jednou", tak se potkáme. Moc jsem Vás oplakala a pláču dál.

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

maminka Vás moc hledala a hledá pořád.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

tehdy vše zlé začalo...

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Ivošku, byl jsi přenádherný kocourek, a že jsi byl plachý nám vůbec nevadilo, měli jsme Tě moc rádi a já doufám, žes to věděl....

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Čárečko mazlivoučká, jemná a nádherná, moc jsem Tě měla ráda, moc....

 

 

Obrazek

Milagros, Mili, Milli, Milunka moje milovaná, odešla....

 

Obrazek

 

Malinkej, přišel 29/11, odešel 1/12

Malinkej kocourek, miminko, ani jsem mu nedala jméno. Byl u nás jen tři dny. Bohužel měl vrozenou vadu, která nebyla slučitelná se životem.

Miláčku, i když jsi byl s námi chvilku, byl jsi hebounké klubíčko, malinký nemocný klučík, měli jsme Tě rádi a já doufám, že jednou - že jednou Tě ještě pochovám.

Obrazek

 

 Karkulka - přišla 12/12, odešla 23/12

Karkulko malá, utrápená, hubeňounká, odpusť.

 

ObrazekObrazekObrazek

 

 Karlíček - Přemeček

nar. asi 15/10 2009, zemřel 1/1 2010

Karlíčku můj milovaný, odpusť mi.

 

Obrazek

 

 Kvíka

nar. asi 10.5.2008, zemřela 23.2.2010

Kvíkuško, byla jsi drahokam, byla jsi Kvíka První a Jediná. Už se nikdy nepodíbám do Tvých očí, ale Tebe vidím v duši stále. Hrozně moc je mi po Tobě smutno, strašlivě tady chybíš. Miluju Tě.

 

Obrazek

Ebinka, nar. 2.6.2006, zemřela 28.4.2010

Ebinka, neboli Ebony, byla z prvních u nás narozených koťátek, se sestrou Rozárkou a maminkou Medulkou u nás zůstaly, a byly "naše". Ebinka byla nádherná kočička, veliká, zdravá, lesklá, jako jediná mě vítala pokřikem Mamá, Mamá!!!. Nemoc přišla pro mě rychle a přes veškerou snahu Ebinka už není. Ale to, že není tady fyzicky neznamená, že není pro mě. Já ji vidím, slyším i cítím dál. Ebinko, jsi moje koťátečko, co jsem po císaři zahřívala, jsi moje holčička krásná a mám Tě moc ráda.

 

Obrazek

Prťousík, nar. 10.4.2010, zemřel 29.4.2010

Prťousíčku, tak jsme spolu bojovali o to, abys žil. Narostly ti chloupky, otevřela se očka, a nakonec jsi mi stejně odešel. Mám Tě moc ráda!